Hizmet SartlariForum Club ~ Resim Yükle, uygunluk disinda, güvenlik konularini tanitan, cok fazla bant genisligi kullanan veya baska bir nedenle uygun gördügü resimleri bizim sunucudan kaldirmak hakkina sahiptir. Bu hizmet ücretsizdir ve büyük ölcekli web sitelerine ana bilgisayar görüntüleri için kullanilmak üzere kullanilamaz. Düzenli olarak çok fazla bant genisligi tüketen dosyalar kaldirilir.

Yetiskin iceriklerini yüklemeye izin verilmez. Bu icerikler, ciplaklik ve cinsel durumlar iceren resimlerdir. Ayrica yasadisi faaliyetler veya konular iceren resimlere de izin verilmez. Yasadisi resim yükleyenler (IP adresi ile) hizmetimizi kullanmaktan engellenir. Resimler yasadisi olarak bulunursa, yasal yetkililere bildirilir.

Forum Club ~ Resim Yükle sitesi, sahipleri tarafindan "özel" olarak yüklenen tüm resimlerin kendi sahiplerinin telif hakkini korur.

Bir resmi "genel" olarak yüklediginizde, Forum Club ~ Resim Yükle tarafindan size resmi görüntülemek icin linki verilecek ve bunlar galeri araciligiyla herkese acik olarak gösterilecektir.

Forum Club ~ Resim Yükle, istedigi zaman önceden haber vermeden ve uyari olmadan bu politikayi degistirmek hakkini gizli tutar.