Sikca Sorulan Sorular

Biz ziyaretçilerin sikca sordugu sorularin bir listesini derledik.1.. Ücretsiz resim barindırma için dosya kisitlamalari nelerdir?

Resimler, üyeler icin 2 MB altinda,misafirler icin 1 MB altinda, gif,jpg,jpeg,png,bmp formatinda olmali ve yetiskin içerikte veya yasadisi faaliyetlerle ilgili resimler olmamalidir.2.. Dogrudan bağlanti ile yükleme icin izin veriyor musunuz?

Evet. Bir resim yüklenecegi zaman, gercek görüntü dosyasına gercek bir URL verilir. Internet üzerinde herhangi bir siteden resme baglanti olabilir.3.. Yüklenen resimler icin bir bant genisligi siniri var mi?

Evet, misafirler icin her resime 1 GB, üyeler icin her resime 2 GB sinir vardir. Bizim hizmetimiz, web sitelerine büyük (yüksek trafik ) hosting görevi icin tasarlanmiş değildir.4.. Ne tür resimler yükleyebilirim?

Telif haklari veya patent ihlali iceren resimler, Bireylerin kişisel haklarina gizlilik ihlali iceren resimler, Pornografi veya asiri ciplaklik gibi yetiskin icerikli resimler, Ölü kisi veya mutilations gibi korkunc sahneler iceren resimler, Ülkemizde yasadıisi kabul edilen resimler yüklenmesine izin verilmez. Bu tür resimler hemen silinir.5.. Resim Yükle kurallarini okumus ve kabul etmis sayilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlandiginizda yukarida ki sartlari kabul etmis sayilirsiniz. Resim Yükle her ne sebeple olursa olsun hic bir aciklama yapmadan herhangi bir resmi kaldirma hakkina sahiptir. Yüklenen resimlerden dogacak sorumluluk tamamen yükleyen kisiye aittir.